Miesto pre vašu tvorbu. Staňte sa súčasťou komunity

Bloger
  • Počet článkov:  173
  •  |
  • Páči sa:  0x

kdesi vo mne sa skrýva umelec, lenivý, zasnívaný, komplikovaný, milujúci samotuhoci nemám rada "crowdy", zimné štadióny v čase hokejovej sezóny sú mojim prvým domovommožno až pridobre si uvedomujem realitu, preto ostávam (naivným) optimistoma ešte knihy, škorica, Fínsko, čokoláda, snehové vločky, vlčie maky a slnečnicehokejovo presťahovaná na HP... Zoznam autorových rubrík:  zo zákulisia majstrovstievhokejové návratyhokejové návraty 2008/2009hokejové návraty 2007/2008juniori bavia 2007/2008hokejové návraty 2006/2007občasníček mužstvavýročníčekHUNDRED-SPIRED by 3.Brhodezian ridgebackdetičky :)))words i wish i wroteA life less ordinaryscribblesmyš-lienky

juniori bavia 2007/2008

Dukla opäť majstrom!

V každom finálovom zápase nastrieľali Trenčania rovesníkom z Košíc štyri góly. Keďže sa však oceliarom nepodarilo napodobiť desinu z prvého zápasu , titul juniorského majstra putuje na Považie.

• 2. apr 2008
  • Páči sa: 0x
  • Prečítané: 2 125x
  • 2
Juniori Košíc rozstrieľali rovesníkov z Trenčína 10:4.

Finále. Magické čaro zápasov, ktoré rozhodnú o víťazovi hokejovej juniorskej extraligy pre sezónu 2007/2008, pritiahlo do Steel Arény slušnú kôpku ľudí, ktorých potešilo víťazstvo domácich. A veruže sa bolo na čo pozerať!

• 28. mar 2008
  • Prečítané: 1 013x
  • 0
Košice vo finále!!!

Nebojte sa, nepredbieham. Veď ide o juniorský tím, ktorý vo včerajšom semifinálovom zápolení zlikvidoval súperov z Nitry 12:1.

• 26. mar 2008
  • Prečítané: 1 352x
  • 0
Zábavný zápas juniorských Košíc so Zvolenom

Po dlhšom čase som opäť zašla na juniorský zápas sama. V ostatných dvoch zápasoch som videla Košice doma hrať s Mikulášom a vonku, v Poprade. Teraz mali v Steel Aréne privítať Zvolen, ktorý na ďiaľku bojuje nielen s kamzíkmi o postup do play-off. Zvolen. Až keď som bola pár metrov pred zimákom som si spomenula, že už som ich tu videla - to oni majú toho vtipného brankára!! Juchú, tak tento zápas bude určite zábavný :)

• 24. feb 2008
  • Prečítané: 787x
  • 0
Hokej trochu inak alebo základné pravidlá pre začínajúcich

Po týždňoch prehovárania dve spolubývajúce súhlasili, že so mnou zájdu na juniorský zápas. Učenia konečne trochu odbudlo a tak sme sa tešili na zápolenie Košičanov s Liptákmi. Na všetkom sme sa dohodli už dopredu - keďže majú poobedňajšie vyučovanie a nestihnú prvú tretinu, prídu samé pred Steel Arénu, odkiaľ si ich vyzdvihnem a dovediem na tribúnu. Naše plány sa pomenili, no hokej sme si užili!

• 1. feb 2008
  • Prečítané: 1 144x
  • 4
To podstatné zo zápasu juniorov Košice - Trenčín 4:2

V Košiciach to majú v tomto období so seniorským hokejom veselé. Na junioroch je veselo stále a tak som sa po prestávke opäť vybrala na zápas.

• 12. jan 2008
  • Prečítané: 1 182x
  • 1
Ani s Anderom, ani bez neho - na zápase juniorov Košice - Trenčín

Atraktívny súper pritiahol množstvo divákov (no, množstvo, taký lepší priemer...), ktorí mali možnosť vidieť pekne zbabraný zápas.

• 25. sep 2007
  • Prečítané: 1 095x
  • 9
Ta šme še pobavili - na zápase juniorov Košice - Martin

Po letnej prestávke mi konečne došlo, že okrem hokejovej extraligy seniorov sa rozbehla aj tá juniorská. V maturitnom ročníku sa popri tom všetkom učení, ktoré máme (ehm, už sme dostali aj rozvrh, a vraj už bude stály!), sa pri hokeji skvele odreagujem, zvlášť, keď je to hokej juniorský. Všetkým vrelo odporúčam!!!